Zapach Marki - Dyfuzory

Dyfuzory uScent

Dyfuzory - dyskretne i ciche urządzenia, które wprowadzą zapach do Państwa firmy. Proste w użytkowaniu, zgodnie z ideą "Plug and Smell".

Płynne i regularne uwalnianie zapachu. Zapach dociera do miejsc nawet z niewielkim ruchem powietrza.

Uwalnianie zapachu jest stabilne w czasie.

Dyfuzja sucha, na zimno.

Dyfuzory mogą funkcjonować autonomicznie, pojedynczo lub systemowo.

Dyfuzory są zdalnie sterowane

uScent 85

Dyfuzor - uScent 85

Największe urządzenie z gamy uScent. Dyfuzor uScent 85 pozwala na emisje zapachu w pomieszczeniach do 120 m2. Dzięki platformie iScent jest programowany na odległość i posiada nielimitowane możliwości programowania intensywności dyfuzji zapachu. Można do niego dołączyć jeden lub więcej aparatów uScent 25.
uScent 50

Dyfuzor - uScent 50

Dyskretny i elegancki dyfuzor uScent 50 umożliwia aromatyzację wnętrz do 80 m2 . Jest programowany na odległość i posiada nielimitowane możliwości programowania intensywności dyfuzji zapachu.
uScent 25

Dyfuzor - uScent 25

Niewielkie wymiary dyfuzora uScent 25 sprawiają, że doskonale sprawdza się w małych wnętrzach. Stanowi optymalne wyposażenie gabinetów. Ma dwie opcje programowania czasu i trzy opcje programowania intensywności zapachu. Możemy zaprogramować go według Państwa potrzeb.

Technika - Inteligentna emisja zapachów

Zastosowana technika emisji woni jest niezwykle ważna w marketingu zapachowym. Zbyt silne uwalnianie zapachów może być nieprzyjemne, a zbyt słabe może być nieskuteczne. Naszym zadaniem jest zaproponować optymalną technikę emisji zapachów dostosowaną do Państwa potrzeb w funkcji powierzchni.

Marketing Zapachowy

Jakie dyfuzory ?

W oferowanych przez Zapach Marki urządzeniach wykorzystywana jest zaawansowana technika nebulizacji polegająca na transformacji substancji płynnej w suchą, homogeniczną mgiełkę zapachu.
Zastosowane dyfuzory zapewniają płynne i regularne uwalnianie zapachu. Zapach dociera do miejsc nawet z niewielkim ruchem powietrza.

Zimna i sucha dyfuzja zapachów jest na dzień dzisiejszy technologią najbardziej zaawansowaną, najbardziej skuteczną i ekonomiczną. Uwalnianie zapachu jest stabilne w czasie.

Marketing Zapachowy
Co oznacza "Plug and Smell" ?

Dyfuzory są proste w użytkowaniu, zgodnie z ideą "Włączam i Pachnie" w języku angielskim "Plug and Smell".

W ofercie posiadamy grupę dyfuzorów gwarantujących nie tylko harmonijne uwalnianie zapachu, ale również umożliwiające programowanie intensywności zapachu oraz programowanie włączania i wyłączania dyfuzorów w cyklu tygodniowym i godzinnym. Urządzenia podłączone GSM do platformy umożliwiają sterowanie i kontrolę przy użyciu prostego smartfona.

Zapachowe wkłady zamienne zostały tak opracowane, aby utrzymanie funkcjonowania urządzenia było jak najprostsze. Nie jest więc wymagane specjalne czyszczenie instalacji, aby uzyskać właściwe funkcjonowanie dyfuzorów.

Dyfuzory mogą funkcjonować autonomicznie, pojedynczo lub systemowo.

O ile preferują Państwo zespolenie emisji zapachów z systemem klimatyzacji lub wentylacji jest to również możliwe po ocenie stanu technicznego istniejących instalacji, gdy rozwiązanie autonomicznych dyfuzorów okaże się niesatysfakcjonujące.

Mniej zaawansowane techniki emisji zapachów mogą powodować pewne niedogodności dla Klientów. Przykładowo zapach w płynie jest podgrzewany przez system ogrzewania i w ten sposób uwalniany jest zapach. Jednakże pod wpływem temperatury początkowy zapach podlega zmianom. Zmiany są szczególnie zauważalne pod wpływem skoków temperatury, co jest nieuniknione w dziennych i tygodniowym cyklu grzewczym. Analogicznie przy tej technice zachowują się zapachy w instalacji wentylacyjnej.

Przy technice pulweryzacji, woda zmieszana z olejkami zapachowymi może generować zbyt dużą wilgotność powietrza i w konsekwencji powodować rozwój mikrobów w instalacji klimatyzacji i wentylacji.

Marketing Zapachowy

Jaka technika jest optymalna ?

Wobec zaobserwowanych niedogodności aktualnie optymalną techniką jest dyfuzja sucha i zimna. Zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi przez Zapach Marki urządzeniami do emisji zapachów.

Platforma iScent

Schemat działania inteligentnych dyfuzorów
Schemat działania inteligentnych dyfuzorów

Zapachem można sterować w dowolnym czasie za pomocą smartfona, tabletu, laptopa lub komputera.

2015-2024 © Zapach Marki logo Zapach Marki